Sierpniowe spotkanie piwowarów domowych – 20.08.2016

I jak, wszyscy już wypoczęli po emocjach związanych z IV Warmińskim KPD? Jeżeli tak, to zapraszamy na nasze kolejne spotkanie piwowarów domowych i fanów rzemieślniczego piwa, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 20 sierpnia, oczywiście w Browarnia Stara Warszawska. Tak jak zwykle zaczynamy o godzinie 18:00.

Co tym razem w programie? Oczywiście degustacje piwa domowego i dyskusje na jego temat. Ale to nie wszystko – czterech naszych Kolegów postanowiło uwarzyć piwo na podstawie tej samej receptury, z tym samym schematem zacierania i chmielenia, na tym samych drożdżach. I przede wszystkim na tym samym chmielu – Kaskada PL, czyli chmiel cascade z polskiej hodowli. I właśnie w sobotę będziemy mieli okazję porównać ich dzieła. A skoro, jak wspomnieliśmy na początku, mamy za sobą nasz Warmiński KPD, to będzie również okazja do degustowania konkursowych piw z kategorii rosanke i żytni stout.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką piwowarstwa domowego i rzemieślniczego, więc zapraszamy w sobotę na godz. 18:00 do pubu Browarnia Stara Warszawska – szukajcie nas w piwnicy zwanej „Hadesem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *