Spotkanie piwowarów domowych – Listopad

Drodzy piwowarzy domowi wracamy do naszych nieco zaniedbanych spotkań!

Zapraszamy wszystkich członków Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych ( i długoletnich sympatyków naszego stowarzyszenia) na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 18.11.2017 o godzinie 18:00 w pubie Pijana Czapla. Omówimy ważne kwestie dotyczące naszego oddziału i zastanowimy się nad przyszłością naszych piwowarskich spotkań. Obecność oczywiście obowiązkowa.

Zgodnie z tradycją przynosimy swoje najlepsze wyroby domowe, które zostaną zdegustowane na spotkaniu (3 butelki jednego piwa to optymalna ilość). W zamian otrzymacie do spróbowania i oceny wyroby innych piwowarów. Wszystkie próbki piwa zostaną poddane wnikliwej, hejterskiej i często niobiektywnej, ale konstruktywnej ocenie 😉 Bawimy się na luzie i z humorem.

Miejsce naszego spotkania – Pub Pijana Czapla, która posiada w chwili obecnej największy wybór piw rzemieślniczych w Olsztynie, więc nawet jeśli Twoja piwniczka jest pusta z pewnością znajdziesz przy barze coś co pozwoli Ci wprawić się w dobry nastrój. Pamiętaj o naszej zasadzie fair play –> jeżeli nie przynosisz piwa domowego do degustacji, to będziesz zobowiązany do zakupienia jednego piwa w barze na wspólny stół do degustacji (piwo wybierzemy wspólnie).

 

Jeśli masz ciekawy pomysł na nasze działania w przyszłości to będzie to odpowiedni czas by je przedstawić. Władze oddziału chętnie wysłuchają pomysłów, uwag dotyczących ich działalności a dzięki gronu najbardziej zainteresowanych będzie możliwe określenie planów dalszego wspólnego działania.

Nasze dość kameralne spotkaniach są otwarte (nie trzeba być członkiem PSPD, choć jest to mile widziane ), wystarczy lubić piwo domowe i mieć radość z warzenia w domu.

PS.
Przypominamy o zbliżającym się terminie opłacenia składki członkowskiej! Czas na płatność składki za 2018 r. upływa z końcem listopada ’17. Przyspieszenie terminu jest związane z nowymi legitymacjami PSPD i koniecznością przesłania każdemu członkowi nalepki na rok 2018.
Na spotkaniu będzie istniała możliwość wpłat bezpośrednio u skarbnika. Zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. 

Składka na rok 2018 wynosi 100 zł.

Można również dokonać przelewu:
Tytuł przelewu: opłata członkowska 2018, nazwa OT PSPD, imię nazwisko, nr legitymacji
Nr konta: 12 1540 1287 2001 6200 5272 0001

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *