AGRAF – Agencja Reklamowa

agraf-promo

Agencja Reklamowa AGRAF jak co roku dostarcza koszulki konkursowe dla wszystkich finalistów poszczególnych kategorii oraz sędziów pracujących przy konkursie. Kolejny sponsor, który aktywnie wspiera III Warmiński Konkurs Piw Domowych.

Agencja Reklamowa AGRAF od 1995 roku z powodzeniem działa na rynku reklamy. Ich kreacje są wynikiem synergii pomiędzy wieloletnim doświadczeniem i znajomością mechanizmów rynkowych. Doskonale diagnozują potrzeby Klientów, dlatego ich grono stale się powiększa.

Firma wyspecjalizowana w rynku B2B, ale obsługuje również producentów dóbr konsumpcyjnych. Zajmujemą się wszystkimi działaniami marketingowymi ukierunkowanymi na Klienta – potrafią i pomogą Państwu w skutecznym dotarciu do Waszych grup docelowych. AGRAF tworzy strategie reklamowe, profesjonalną  kreację, dostarcza nowoczesne rozwiązania reklamowe z zachowaniem najwyższej efektywności i zbalansowanych kosztach. Zespół tworzą profesjonalni rysownicy, fotograficy, graficy komputerowi. Współpraca z szeroką grupą firm pozwala  stworzyć ofertę przygotowaną i dostosowaną do potrzeb każdego Klienta przy zachowaniu elastycznych terminów.

Od 2000 roku AGRAF jest przedstawicielem producenta odzieży reklamowej PROMOSTARS, a od 2011 roku dystrybutorem posiadającym magazyn odzieży PROMOSTARS w Olsztynie. Ta długoletnia współpraca pozwoliła nabyć doświadczenie w zakresie odzieży promocyjnej, potrzeb poszczególnych grup klientów, tendencji na rynku, znajomości marek konkurencyjnych. Zamiłowanie do projektowania t-shirtów, koszulek polo, polarów, kurtek, czapek zaowocowało stworzeniem produktu „zrób koszulkę na imprezę”.

KONTAKT

Agencja Reklamowa AGRAF

10-112 Olsztyn
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 22/2

tel. 89 522 93 80
tel. 89 527 34 74
tel. kom. 609 803 066

[email protected]

[email protected]

www.agraf.net.pl

www.promostars.pl/

Facebook AGRAF

Facebook PromoStars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *