Czerwcowe spotkanie piwowarów domowych – AKTUALIZACJA!

piwo_jezioro_pspd

AKTUALIZACJA OGŁOSZENIA

UWAGA ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA!!!

Czerwcowe spotkanie piwowarów domowych odbędzie się już 20.06.2015 o godz.18:00 w pubie „Browarnia Stara Warszawska” gościnnie na działce u naszego kolegi/blogera Jerzego Mackiewicza prowadzącego bloga „Sok z Jednorożca”.

Mapka z lokalizacją działki zwanej „Hacjenda u Jurka” poniżej.

Wkład własny, bardzo zróżnicowany jest wręcz wymagany (napoje mniej lub bardziej wyskokowe i coś do jedzenia) – 20.06, to najkrótsza noc w roku „Noc Kupały”, czyli pewnie posiedzimy dłużej przy ognisku, grillu i oczywiście dobrym piwie.

Sezon piwowarski dobiegł końca, a więc będzie to świetna okazja do podsumowania naszego warzenia, naszych problemów i sukcesów oraz okazja do pochwalenia się swoimi piwami domowymi. Tematem przewodnim będą…. WAKACJE!! Tym razem bez żadnych wykładów, oficjalnych przemówień, inicjatyw lokalnych… Po prostu przynoście swoje piwa i „zdegustujemy” je w miłej atmosferze.

Oczywiście nie zapominamy o zakupach w goszczącym nas pubie, więc należy zakupić co najmniej jedno piwo w barze oraz pamiętamy o naszej tradycji -> osoby nie będące piwowarami lub nie przynoszące swoich piw domowych są zobowiązane do postawienia przynajmniej jednego dobrego piwa rzemieślniczego z baru na wspólny stół degustacyjny.

Zapraszamy zatem na kolejne spotkanie, organizowane przez Warmińsko-Mazurski Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych, wszystkich chętnych, chcących spróbować domowego piwa, wszystkich chcących dowiedzieć się czegoś o piwie i sposobie jego przygotowywania oraz, a może przede wszystkim, piwowarów domowych z całej Polski.

Przypominamy, że nasze spotkania są otwarte i zawsze chętnie gościmy nowe osoby.

A teraz obiecane mapki.

mapka_jerzy

jerzy_mapka_satelita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *