Wrześniowe spotkanie piwowarów i miłośników piwa!

2015-02-21 18.20.01

Już w najbliższą sobotę 17.09 o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne wrześniowe spotkanie piwowarów i miłośników piwa rzemieślniczego. Wrzesień to miesiąc, który otwiera sezon warzelniany, więc to dość ważny okres, w którym planuje się cały sezon. My również będziemy robić swoje plany i zamierzamy pogadać o II sezonie Warmińskich Bitew Piwnych – Warmińskie PiwoWARy. Serdecznie zapraszamy wszystkich piwowarów chcących wziąć udział w naszych bitwach. Finał pierwszego sezonu już 29.09 w Browarze Warmia, ale czas pomyśleć już o następnej edycji. Zależy nam na Waszej obecności i zgłoszeniach do kolejnego sezonu, który zamieramy uczynić jeszcze ciekawszym.

Poza tym oczywiście będzie okazja do spróbowania piw domowych, podegustowania wspólnie tego co jest na rynku rzemieślniczym, będą oceny piwa, rozmowy i dobra zabawa podczas wspólnego spotkania.

Spotykamy się jak zawsze w lokalu Browarnia Stara Warszawska w Olsztynie o godz. 18:00 – szukajcie nas w piwnicy zwanej „Hadesem”. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich miłośników piwa. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *