Majowe spotkanie piwowarów!

piwa_domowe_na_stole

Serdecznie zapraszamy na nasze comiesięczne majowe spotkanie piwowarów, które odbędzie się w sobotę 23.05.2015 o godz. 18:00 w piwnicy pubu „Browarnia Stara Warszawska” w Olsztynie (Al. Warszawska 29).

Spotkanie będzie poświęcone degustacji naszego kolejnego eksperymentu piwnego, czyli piwa uwarzonego z dodatkiem nietypowego składnika jakim jest burak. Po naszym małym „sukcesie” z piwem marchewkowym piwowarzy z Warmii i Mazur postanowili pójść za ciosem i zmierzyć się z burakami 🙂 Czy to się może udać? Przekonaj się na spotkaniu!

Jako niespodziankę uzupełniającą eksperyment piwa warzonego z buraków, mamy dodatkowo 3 wina… również z buraków, które otrzymaliśmy od Jurka Mackiewicza z bloga „Sok z Jednorożca”, a odcinek dotyczący degustacji tych win możecie obejrzeć TU.

Po zdegustowaniu piw i win buraczanych, będziemy mieli okazję spróbować kilku piw przywiezionych prosto z Gruzji – zdradzę Wam, że jedno pachnie nawet amerykańskimi chmielami 😉

Pogadamy o naszej ostatniej wizycie na majówce z piwem chłopskim w Dywitach, planach rozwoju naszego oddziału oraz o następnych inicjatywach piwowarskich – między innymi Warmińskim Konkursie Piw Domowych 2015.

Oczywiście zabierzcie swoje domowe piwa do degustacji i oceny – będzie okazja do spróbowania Waszych wyrobów. Jednocześnie przypominamy wszystkim o naszej nowej „świeckiej tradycji” 🙂 – każdy, kto nie przynosi swojego piwa domowego jest zobowiązany do postawienia co najmniej jednego (albo i dwóch) dobrych piw rzemieślniczych z baru na wspólny stół do degustacji. O wyborze piw będziemy decydować razem, aby była większa różnorodność.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, chcących poznać smak dobrego piwa domowego, rzemieślniczego i dowiedzieć się czegoś o naszym ulubionym trunku.

Browarmiacy – zapraszamy do wspólnego kufla!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *