AFB – wszystko do produkcji alkoholi domowych w Olsztynie.

AlcoFermBrew BANER AFB OLSZTYN

Czy znacie sklep AFB? A może nazwa „Ganda” coś wam więcej powie? Tak, Ganda = AFB, czyli najlepszy sklep z akcesoriami do produkcji alkoholi domowych, który przeszedł ostatnio solidny lifting i mocno rozszerzył swój asortyment.

Właściciele sklepu postanowili w pełni skupić się na pomocy nam – piwowarom, winiarzom i miłośnikom alkoholowej wagi ciężkiej. Od tej pory wszystkie akcesoria do produkcji alkoholi domowych znajdziecie w jednym miejscu i nie trzeba już zamawiać tego przez internet, co pozwoli na zaoszczędzenie trochę kasy na kosztach wysyłki.

Sklep znajduje się nadal na ul. Partyzantów 66a, ale ma zmieniony szyld i przearanżowane wnętrze. Mogę także powiedzieć, że najprawdopodobniej już niedługo pojawią się tam słody z możliwością śrutowania na miejscu, więc będziemy mieli wszystko pod ręką w Olsztynie. Swoich trzeba wspierać i pomagać, więc tym bardziej zapraszamy na zakupy do sklepu AFB – AlcoFermBrew w Olsztynie. Więcej informacji na stronie: http://winiarstwo.olsztyn.pl/.

Na koniec jeszcze jedna informacja-niespodzianka. Sklep AFB na każdym spotkaniu z cyklu Warmińskie PiwoWARy – bitwy piwne ufunduje voucher/bon w wysokości 50 zł jako nagrodę w konkursie dla publiczności, który jest organizowany zawsze na koniec naszego spotkania.

Jeśli myślicie o rozpoczęciu przygody z piwowarstwem, to zapraszamy na naszą czwartkową bitwę!

2 thoughts on “AFB – wszystko do produkcji alkoholi domowych w Olsztynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *