Wielki Finał – Bitwy Piwne – Warmińskie PiwoWARy!

final_bitwa_piwna_2016_internet

Wielki Finał pierwszego sezonu Bitew Piwnych – Warmińskie PiwoWARy zbliża się dużymi krokami! Już w czwartek 29 września – dzień w którym tradycyjnie rozpoczynał się historyczny sezon piwowarski – będzie dniem wielkiej potyczki wieńczącej I sezon bitew piwnych Warmińskie PiwoWARy. Impreza rozpocznie się tradycyjnie o godz. 19:00 w Browarze Warmia.

Podczas wydarzenia każdy widz otrzyma próbkę piwa domowego uwarzonego przez naszych finalistów, po spróbowaniu obu próbek widz będzie musiał ocenić piwo na anonimowej karcie do głosowania i wybrać najlepsze. Zwycięskie piwo zostanie uwarzone w Browarze Warmia według receptury piwowara domowego i będzie dostępne w szerokiej sprzedaży!

Stylem bitewnym będzie piwo GRODZISKIE – historyczne, tradycyjne piwo polskie, które zdobywa co raz większe uznanie na świecie. Piwo lekkie, pszeniczne, wędzone, fantastycznie orzeźwia i zaspokaja pragnienie. Jak smakuje piwo grodziskie uwarzone przez naszych piwowarów domowych będziecie mogli przekonać się sami podczas finału!

W trakcie imprezy nie zabraknie opowieści o piwie, historii stylu, konkursów. Również podczas spotkania na żywo uwarzymy dla Was piwo i udowodnimy, że nie jest to takie trudne zajęcie!

W imieniu naszych sponsorów: Browar Warmia, Smaki Regionów, AFB – wszystko do alkoholi domowych – zapraszamy na naszą imprezę kończącą I sezon – Bitwy Piwne – Warmińskie Piwowary. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *