Lutowe spotkanie piwowarów i fanów piwa rzemieślniczego.

Large Blog Image

Serdecznie zapraszamy na lutowe spotkanie piwowarów i fanów piwa rzemieślniczego w sobotę 13 lutego 2016 roku na godz. 18:00 do pubu Browarnia Stara Warszawska.

W związku z naszymi bitwami piwnymi ostatnimi czasy trochę zapomnieliśmy o naszych tradycyjnych spotkaniach piwowarskich i nadszedł czas, żeby do nich powrócić. Od tej pory będziemy spotykali się regularnie w drugą sobotę każdego miesiąca w pubie Stara Warszawska. Zazwyczaj znajdziecie nas w piwnicy pubu zwanej „Hadesem”.

Na spotkania zapraszamy wszystkich piwowarów domowych ze swoimi piwami, bo jest to okazja do wspólnej oceny, degustacji i wymiany swoimi wyrobami. Kto nie jest piwowarem, a interesuje się piwem rzemieślniczym lub zwyczajnie lubi piwo i chce się o nim dowiedzieć czegoś ciekawego jest również mile widziany w naszym gronie… ok nie tolerujemy picia piwa przez słomkę i z sokiem 🙂 Kto nie przynosi swojego piwa domowego jest zobowiązany do kupienia jakiegoś dobrego piwa rzemieślniczego z baru (pomożemy wybrać) i postawienia go na wspólny stół degustacyjny.

Do zobaczenia w sobotę 13.02.2016 o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *