Spotkanie piwowarów i fanów dobrego piwa – sobota 15.10.2016

Informujemy, że w najbliższą sobotę odbędzie się kolejne spotkanie warmińsko-mazurskiego oddziału terenowego PSPD oraz piwowarów i fanów dobrego piwa. Tym razem nasze spotkanie odbędzie się w nieco innej lokalizacji niż zwykle. Będziemy mieli okazję poznać bliżej sklep „Smaki Regionów” (osiedle Jaroty, Centrum Handlowe HB, ul. Wilczyńskiego 25E lok. 014) gdzie będziemy gościem Łukasza Zalewskiego, który prowadzi sklep z piwem rzemieślniczym. Łukasz oddaje nam do dyspozycji zaplecze swojego sklepu, gdzie miło spędzimy czas 🙂 Spotkanie rozpocznie się jak zwykle o godz. 18:00.

Podczas spotkania omówimy kilka istotnych tematów takich jak kolejny sezon bitew piwowarskich (czekamy na Wasze zgłoszenia) oraz wybierzemy reprezentantów oddziału na nadzwyczajną naradę członków PSPD, która odbędzie się w dniach 19-20 listopada w Centrum Konferencyjnym Promenada niedaleko Warszawy. Narada ma na celu wyznaczenie kierunków rozwoju naszego stowarzyszenia, wypracowanie wspólnej wizji i dalszego funkcjonowania PSPD oraz omówienie wielu istotnych spraw, które toczą się w naszym dynamicznie rozwijającym się stowarzyszeniu.

Oczywiście nie zabraknie czasu na luźne rozmowy i degustację piw domowych, więc serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkanie wszystkich fanów piwa rzemieślniczego. Przypominamy – Sklep z piwem rzemieślniczym „Smaki Regionów” w Centrum HB na Jarotach, godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.