Warmińskie PiwoWARy – styczniowy pojedynek na piwa zimowe!

plakat_bitwa_styczen

Zima za pasem, więc podczas naszej następnej bitwy piwowarskiej nie może zabraknąć piwa nawiązującego do aktualnej pory roku. Serdecznie zapraszamy na kolejny pojedynek piwowarów z Olsztyna, który odbędzie się dnia 28.01.2016 o godz. 19:00 w Browarze Restauracyjnym „Zamkowy Młyn”. 

Po raz trzeci już wystąpi przed Wami ponownie trzech piwowarów, którzy nawarzyli tym razem piwa zwanego zimowym lub ze względu na dużą ilość przypraw aromatycznych zwanego także świątecznym. Piwa te charakteryzują się wspaniałym aromatem pierników, goździków, kardamonu, cynamonu czyli wszystkim tym, co kojarzyć się może ze świętami, rozgrzewającą atmosferą przy kominku czy spotkania rodzinnego z wypiekami domowymi. Do tego oczywiście w ręku nie może zabraknąć wspaniałego piwa, które swoimi aromatami podkreśli tę atmosferę.

Zaprezentujemy Wam trzy różne wersje tego piwa, opowiemy o historii i cechach stylu i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy w gronie piwowarów z Warmii i Mazur. Być może ktoś z Was odkryje swoją piwną pasję?!

Jeżeli ktoś z Was nie brał jeszcze udziału w naszej imprezie, to serdecznie zapraszamy jak zwykle w ostatni czwartek każdego miesiąca do browaru restauracyjnego „Zamkowy Młyn” na godz. 19:00 – zasady naszej zabawy można poznać TU.

Przypominamy najbliższa bitwa – 28.01.2016 – 19:00

patronat medialny

12626057_10201292042941219_135832299_n

One thought on “Warmińskie PiwoWARy – styczniowy pojedynek na piwa zimowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *