Michał Szydłowski – prezentacja piwowara – S03E01 Warmińskie PiwoWARy

W najbliższy czwartek 25.10 w Browarze Warmia rozpoczniemy trzeci sezon naszej wspólnej zabawy pod nazwą Warmińskie PiwoWARy, czyli bitwy piwne.

Pierwszym z trzech piwowarów prezentujących swoje piwa w stylu Lite APA, którzy wystąpią podczas tej imprezy jest  Michał Szydłowski.

Michał dokładnie rok temu rozpoczął swoją przygodę z piwowarstwem i przez ten czas uwarzył 18 warek. Nie mam ulubionego stylu, jednak bardzo lubi spontanicznie dorzucać coś do gara, skupiając się mniej na tradycyjnych stylach. Woli warzyć częściej, jednak w mniejszych objętościach, starając się ulepszać warsztat z warki a warkę.
 
Prywatnie, oprócz zagłębiania się w świat piwa, przez większość życia ciągle towarzyszy mu muzyka. Z wykształcenia jest realizatorem dźwięku, zajmuje się nagłaśnianiem koncertów i nagrywaniem zespołów w studio. W wolnych chwilach amatorsko bawi się w domową produkcję muzyki.
 
Michała i jego interpretację konkursowego stylu poznacie już w czwartek o godz. 19:00 w Browarze Warmia. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego to Wy będziecie jurorami!
 
Wstęp wolny!
 

Wspierają nas:

Czerwony grzybek - sklep dla piwowarówbrowar Warmia logo

cwiartka logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *