Premiera piwa Ryewine Cieszyńskie oraz transmisja z Gali Nagród PSPD w Olsztynie!

W czwartkowy wieczór (06.12.2018) odbędzie się nie lada wydarzenie w świecie polskiego piwowarstwa domowego. Po raz pierwszy zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu Nagród PSPD 2018.

Nagrody i ukłony popłyną do ludzi związanych z piwowarstwem domowym, ludziom dzięki którym naszą wspólną pasją zarażamy coraz większe grono. Główna Gala Nagród PSPD odbędzie się w Warszawie, jednak dzięki uprzejmości Piwiarni Warka będziemy mogli lokalnie świętować również  w Olsztynie! Wszystko to dzięki transmisji gali i obecności naszych piwowarów.

Wraz z Piwiarnią serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków dobrego piwa do olsztyńskiego lokalu. Wydarzenie rozdania nagród będzie połączone z premierą nowego piwa z Browaru Zamkowego.

Ryewine Cieszyńskie to piwo uwarzone na podstawie receptury Mariusza Bystryka – zdobywcy nagrody specjalnej Konkursu Piw Domowych 2017 w Cieszynie.

Transmisja z głównej premiery z Warszawy planowana jest na godzinę 19, jednak proponujemy zjawić się w lokalu nieco wcześniej.

Dzięki uprzejmości gospodarzy już od godziny 18 rozpocznie się spotkanie z lokalnymi piwowarami domowymi, degustacja wyrobów domowych oraz rozmowy o piwie.

W trakcie imprezy członkowie PSPD otrzymają 10% rabatu na piwo po okazaniu aktualnej legitymacji.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *