Czerwony Grzybek

Sponsor VI Warmińskiego Konkursu Piw Domowych

Miło nam przedstawić jednego ze sponsorów naszego konkursu – sklep dla piwowarów domowych (winiarzy, serowarów, wędliniarzy, cydrowników  itp.) czerwony-grzybek.pl Właściciele wspierają nas od początku istnienia konkursu. Sponsorują również inne wydarzenia piwowarskie w naszym województwie. Zawsze służą dobrą radą i prowadzą najlepszy sklep z akcesoriami do produkcji alkoholi domowych  (i nie tylko) w Olsztynie pod nazwą AFB oraz sklep internetowy czerwonygrzybek.pl Sklep wyróżnia się szeroką gamą produktów drożdżowych (i nie tylko) pochodzących z takich krajów jak Niemcy, Belgia, Włochy, Australia i Kanada co na rynku polskim stanowi jeszcze dużą rzadkość.

 

O sklepie 

Sklep Internetowy czerwonygrzybek.pl powstał z inicjatywy dwóch braci, dla których wspólne spotkania przy domowym winie i piwie są bardzo ważne. 

Pochodzimy z krainy, gdzie tradycja produkcji domowych napojów alkoholowych oraz serów i wędlin sięga wielu pokoleń wstecz.

Kontynuujemy tradycję naszych rodziców i dziadów i sami produkujemy własne domowe napoje oraz żywność.

Filozofie Slow Food oraz Do-It-Yourself (DIY) są nam bardzo bliskie.   

Dlatego stworzyliśmy sklep, w którym oferujemy artykuły potrzebne do domowej produkcji wina piwa oraz serów i wędlin. 

Nasze produkty trafiają do klientów na całym świecie. Wysoki serwis obsługi naszych klientów jest dla nas najważniejszy. 

Posiadamy dużą wiedzę praktyczną, którą dzielimy się z naszymi klientami. 

Cieszy nas, że tak wielu naszych klientów ma taką samą pasję jak my.

 

Czerwony Grzybek
ul. Partyzantów 66a/7
10-523 Olsztyn

 

czerwonygrzybek.pl

 

Email: [email protected]