Kamil Mordasewicz – prezentacja piwowara

kamil_mordasewicz

Pora przedstawić ostatniego piwowara, który wystartuje jutro w bitwie piwnej z cyklu Warmińskie PiwoWARy – jest nim Kamil Mordasewicz.

Kamil na co dzień zajmuje się promocją stron internetowych oraz stawia pierwsze kroki w tworzeniu wideo. Jest stałym bywalcem na olsztyńskich barcampów (kreatywne spotkania przy piwie) oraz spotkań branży kreatywnej. Z produkcją alkoholi domowych związany od dawna, jednak do tej pory eksperymentował głównie z winami owocowymi. Piwo, które nam zaprezentuje to jego pierwsza warka, zrobiona z gotowego ekstraktu, który wygrał w konkursie na naszej styczniowej bitwie na piwa zimowe. Jak widać nasze spotkania zarażają pasją piwowarską innych i o to nam chodziło!

Jeśli wygra zostanie rzucony na bardzo głęboką wodę, gdyż w półfinale spotka się z najlepszymi z najlepszych. Awansuje tym samym z puszkowara na piwowara 🙂

Kamil życzymy powodzenia, a Was zapraszamy jutro na kolejną bitwę piwowarską do Browaru Warmia na godz. 19:00! Przybywajcie licznie i oceniajcie trzy piwa, trzech piwowarów domowych w stylu Bitter!

One thought on “Kamil Mordasewicz – prezentacja piwowara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.